0

بهترین بالابر ساختمانی چینی سهند سری B-14 کاجیلی

تماس بگیرید

توضیحات

بهترین بالابر ساختمانی چینی سهند سریB-14 مجهز به الکتروموتور با کیفیت کاجیلی است. موتور کاجیلی به لحاظ کیفیت سیم پیچ و بدنه نسبت به سایر برند های الکتروموتور چینی موجود در بازار ایران برتری دارد. بالابر تک فاز سهند سری B-14 مناسب حمل مصالح تا 300 کیلوگرم و تا ارتفاع موثر 50 متر درکارگاه های ساختمانی است.
در بالابر ساختمانی سری B-14 امکان انتخاب گیربکس بالابر، کلید اهرمی و باکت، سیم بکسل و برخی لوازم جانبی در قسمت گزینه ها در نظر گرفته شده است. با این روش قیمت نهایی توسط مشتری تعیین می شود. در صورت تمایل به خرید عمده و یا نیاز به مشاوره بیشتر با شماره 02133751000 تماس بگیرید. در ادامه انواع مدل های سری B-14 معرفی می شود. 

توضیحات بالابر ساختمانی با الکتروموتور چینی درجه یک کاجیلی سری B-14 

الکتروموتور کاجیلی بهترین موتور چینی 3 اسب

بالابر ساختمانی چینی سهند مدل B-1421 | گیربکس های مارالS و یا روانکار

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1421 مجهز به گیربکس حلزونی VF86 آلومینیومی برند مارال S و یا گیبرکس روانکار است. هر دو گیربکس مارال S و یا روانکار  در رده گیربکس های خوب قرار می گیرد. دنده های برنجی و  قیمت مناسب با کیفیت مطلوب مزیت گیربکس های مارال S و یا روانکار می باشد.

گیربکس حلزونی روانکار VF86


بالابر ساختمانی سهند مدل B-1422 مجهز به گیربکس بهکار آلومینیومی

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1422 مجهز به گیربکس حلزونی بهکار VF86 است. 

 

 

محصولات بهکار تولید مجموعه گیربکس سازی سهند اصفهان است.قطعات اصلی گیربکس بهکار کیفیت مشابه گیربکس سهند دارد تنها در جزییات به منظور پایین آوردن قیمت تمام شده اندکی تفاوت وجود دارد.

 

 

گیربکس حلزونی بهکار آلو.مینیومی VF86


بالابر ساختمانی سهند مدل B-1423 مجهز به گیربکس سهند اصفهان آلومینیومی VF86

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1423 مجهز به گیربکس سهند اصفهان با بدنه آلومینیومی تیپ VF و سایز 86 است.ضریب تبدیل این گیربکس 1 به 56 است که نسبت به سایر مدل ها بالاتر می باشد. در مقایسه با گیربکس های حلزونی با ضریب تبدیل 1 به 46 ، اگر چه سرعت گیربکس سهند کمی کمتر است اما قدرت بیشتر و طول عمر بالاتر آن از مزیت های انتخاب این گیربکس می شود. دنده های برنجی پهن تر گیربکس سهند اصلی ترین مزیت این محصول است. گیربکس های با کیفیت این شرکت توسط فروشگاه اینترنتی سهندابزار به مدت 6 ماه گارانتی می شود.
گیربکس حلزونی سهند مدل ؤب86

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1424 مجهز به گیربکس چدنی VF86 برند روانکار و یا بهکار 

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1424 مجهز به گیربکس چدنی است.  گیربکس چدنی روانکار  و گیربکس چدنی بهکار دو گیربکس با کیفیت همسطح هستند که با کد 24 در بالابر های سهند مشخص می شوند.

 

گیربکس حلزونی روانکار اصفهان

چدن آلیاژی است که از ترکیب آهن با کربن ایجاد می شود . مهم ترین مزیت گیربکس های چدنی ( Cast Iron) مقاومت بالا در مقابل تنش ها و طول عمر زیاد آنهاست.گیربکس های چدنی مدل 1424 شش ماه گارانتی دارند.
گیربکس چدنی بهکار اصفهان

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1425 مجهز به گیربکس کاردان آلومینیومی اصفهان

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1425 مجهز به الکتروموتور چینی تاپ ایتال و  گیربکس آلومینیومی کاردان مدل VF86 است. گیربکس کاردان اصفهان یک سال گارانتی دارد.
از گیربکس کاردان در خط تولید به صورت تک به تک در دور چپ گرد و راست گرد تست صدا گرفته می شود. هرچه صدای کمتری داشته باشد راندمان بالاتر و اتلاف انرژی کمتر است. گیربکس کاردان با رنگ پوششی درجه یک نقره ای از سایر گیربکس ها متمایز شده است. دنده های این محصول از آلیاژ برنز معروف به دنده برنجی درجه یک ساخته شده است.
گیربکس کاردان VF86

 

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1426 مجهز به گیربکس حلزونی کاردان چدنی

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1426 مجهز به گیربکس چدنی کاردان VF86  از بهترین مدل های سری 14 است. از آنجا که الکتروموتور بالابر سری 14 کیفیت بالایی دارد توصیه می شود گیربکس حلزونی هم از بهترین کیفیت برخوردار باشد. گیربکس چدنی کاردان یک محصول درجه یک و ساخت اصفهان است که به مدت یک سال گارانتی دارد.

گیربکس چدنی کاردان اصفهان با قدرت و کیفیت الکتروموتور تاپ ایتال متناسب است و انتخاب این گزینه باعث افزایش عمر بالابر می شود

 

گیربکس کاردان چدن VF86


بالابر ساختمانی سهند مدل B-1427 مجهز به گیربکس مارال طلایی اصفهان

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1427 مجهز به گیربکس مارال طلایی اصفهان است. در بین نمونه گیربکس های آلومینیومی گیربکس مارال طلایی بهترین و با کیفیت ترین گزینه است. گیربکس حلزونی مارال طلایی با کیفیت و ظاهری متمایز به دقت ماشین کاری شده است

گیربکس حلزونی مارال Vf86

 


بالابر ساختمانی سهند مدل B-1428 مجهز به گیربکس مارال چدنی

بالابر ساختمانی سهند مدل B-1428 مجهز به گیربکس مارال چدنی است. در بین نمونه گیربکس های چدنی گیربکس مارال بالاترین کیفیت را دارد. گیربکس مارال چدنی ساخت اصفهان است و در دور چپگرد و راستگرد آن کمترین میزان نویز و تلفات حرارتی را دارد. گیربکس حلزونی مارال چدنی به مدت یک سال گارانتی دارد

گیربکس حلزونی برای شروع به کار خود نیاز به یک لیتر واسکازین دارد. متاسفانه برخی از مشتریان از این موضوع اطلاع نداشتند و از گیربکس به صورت خشک یا به عبارتی بدون روغن استفاده می کردند. اینکار باعث آسیب دیدگی دنده ها میشد. به همین دلیل به صورت پیش فرض بر روی لوازم جانبی بالابر های سری B-14 یک لیتر واسکازین مخصوص گیربکس در نظر گرفته شده است.  لطفا به گزینه ها دقت بفرمایید و در صورتی که نیاز به این مورد ندارید  گزینه “به واسکازین نیاز ندارم” را انتخاب نمایید. 

انتخاب کلید اهرمی  در بالابر ساختمانی سهند سری B-14

کلید اهرمی و یا کلید چپ گرد و راست گرد معروف به کلید چدنی از پر کاربرد ترین نمونه های کلید بالابر ساختمانی است. جنس بدنه، کیفیت ساخت و آمپراژ کلید ها با هم متفاوت است. در این محصول کلید بالابر از میان سه نمونه که بیشترین استقبال را دارد قابل انتخاب است.

 

مشخصات کلید بالابر پویا 25 آمپری قاب آلومینیومی

– ساخت اصفهان
– 25 آمپر
– IP 54
– جنس بدنه آلومینیوم
– کیفیت پلاتین عالی
– کیفیت قاب عالی
– کیفیت دسته عالی
– بیشترین قیمت در بین گزینه های کلید اهرمی در بالابر ساختمانی تاپیتال سری B-14 را دارد.

مشخصات کلید بالابر پویان با ظرفیت 30 آمپر و بدنه آلومینیومی

این کلید به دلیل قیمت و کیفیت میانه ای که دارد به صورت پیش فرض در بالابر ساختمانی سهند سری B-14 با الکتروموتور تاپیتال انتخاب شده است.

– ساخت اصفهان
– 30 آمپر
– نفوذ پذیری کم (IP 54 )
– جنس بدنه آلومینیومی
– کیفیت پلاتین عالی
– کیفیت دسته اهرمی خوب
– کیفیت قاب عالی

مشخصات کلید بالابر پویان 30 آمپری قاب عایق نشکن

– ساخت اصفهان
– 30 آمپر
– نفوذپذیری پایین (IP 54)
– کیفیت پلاتین خوب
– کیفیت دسته اهرمی خوب
– عایق در مقابل نشت احتمالی جریان برق
– مناسب ترین قیمت کلید بالابر را در سری B-14 دارد.


انتخاب باکت بالابر تخلیه زیر | سطلی

انتخاب باکت به نوع کاربری بالابر ساختمانی بسیار وابسته است. باکت تخلیه زیر استیل آذین مناسب حمل مصالح و مواد جامد می باشد. در حفاری و یا انتقال مواد و ملات بهتر است از باکت سطلی استفاده کنیم.

باکت بالابر ساختمانی تخلیه زیر برند آذین ابزار

باکت بالابر ساختمانی آذین ابزار

– برند آذین ابزار
– نوع باکت تخلیه زیر

– جنس ورق فولاد با ضخامت 1.5 میلیمتر
– وزن باکت بدون بار معادل با 13 کیلوگرم
– ابعاد دهانه بالایی باکت 60*60
– ابعاد دریچه تخلیه 10*10
– ظرفیت معادل یک فرغون و یا 70.6 لیتر
– ظرفیت وزنی معادل یک فرغون مصالح

باکت بالابر حفاری گرد سطلی آذین ابزار

– برند آذین ابزار
– آب بند و مناسب حمل مواد پودری، مایعات، حفر چاه و بتن
– ورقه آهنی
– امکان چرخش 360 درجه دسته
– دارای قلاب نگهدارنده در دو طرف سطل
– قطر دهانه 40 سانتی متر
– ارتفاع سطل 60 سانتی متر
– وزن 13 کیلوگرم
– حجم 79 لیتر

 

انتخاب سیم بکسل بالابر ساختمانی سهند 7 لا تابیده | نتاب | گالوانیزه | سیاه

سیم بکسل بالابر ساختمانی انواع مختلفی دارد. بهترین نوع آن سیم بکسل 7 لا نتاب شماره 7 گالوانیزه است. سیم بکسل نتاب به دلیل مغزی کنفی که دارد وقتی دور قرقره جمع می شود باعث تاب بر نمیدارد و به همین دلیل زمان حمل بار باکت دچار چرخش به دور خود نمی شود. مغزی سیم بکسل های تابیده از جنس فولاد است. گشتاوری که در زمان چرخیدن بار ایجاد می شود ایمنی کار را پایین می آورد.

اگر سیم بکسل روکش گالوانیزه نداشته باشد به مرور دچار زنگ زدگی و پوسیدگی می شود. به منظور جلوگیری از این پیشامد بهتر است سیم بکسل های سیاه در سرویس های دوره ای بالابر ساختمانی گریس کاری شوند.


ظرفیت قرقره در بالابر ساختمانی چینی سهند سری B-14 در حدود 50 متر است. اما به صورت پیش فرض 25 متر در نظر گرفته می شود. برای تغییر مقدار سیم بکسل می توانید پیش از ثبت سفارش با همکاران ما در فروشگاه هماهنگ بفرمایید.

شماره تماس فروشگاه 02133751000

 

شاسی بالابر ساختمانی سهند سری B-14

شاسی بالابر ساختمانی سهند در تمام بالابر های سری B مشترک است.  پایه ها،  کالسکه ،ریل،  یاتاقان،  بلبرینگ و پیچ های کرپی به کار رفته در بالابر های سری B از مجموعه سهند بهترین کیفیت موجود در بازار را دارد.

شاسی بالابر ساختمانی سهند

بدنه بالابر سهند به عنوان شاسی سنگین شناخته می شود. شاسی و بدنه سنگین بالابر سهند از دو پایه با لوله 6 گازی و به ضخامت 2.5 میلیمتر و دو بازو از لوله 5 گازی با ضخامت 2.5 میلیمتر  به همراه ریل 3  متری و کالسکه پروفیلی ساخته شده است. پایه ها با پیچ های کرپی (Uشکل) به ریل متصل می شود. ریل در بالابر ساختمانی سهند طول 3 متر و وزن 30 کیلوگرمی دارد.

کالسکه پروفیلی بالابر ساختمانی سهند سایز B

 

کالسکه پروفیلی سایز B مناسب بالابر ساختمانی تک فاز با  الکتروموتور تیپ YC112 و گیربکس حلزونی تیپ VF و سایز 86 طراحی شده است. 

بلبرینگ 6204ZZ

بلبرینگ 6204ZZ از نوع تک ردیفه است. 4 بلبرینگ به منظور جابجایی کالسکه بر روی ریل نصب می شود. این نوع بلبرینگ مناسب بالابر های ساختمانی که به صورت اسمی 350 کیلوگرم بار را حمل می کنند گزینه بسیار خوبی است. جنس بدنه بلبرینگ از فولاد و جنس ساچمه و حلقه از کروه فولاد است. 

 

یاتاقان در بالابر ساختمانی سهند

 

 یاتاقان بالابر در بالابر ساختمانی وظیفه نگهداری و قرار دادن محور قرقره در موقعیت مناسب را برعهده دارد. کاهش اصطکاک در زمان حرکت محور و کنترل و جذب نیروهای شعاعی و محوری از دیگر وظایف یاتاقان در بالابر ساختمانی است. حذف یاتاقان در طراحی بالابر ساختمانی یک کار غیر اصولی تلقی می شود. جنس بدنه و ساچمه های این یاتاقان فولادی است.

 

چند نکته جهت خرید بالابر ساختمانی سهند

  • امکان ارسال سفارشات به سراسر کشور وجود دارد.
  • سایت سهند ابزار دارای نشان ملی ثبت و نماد اعتمادالکترونیکی است . این دو نشان خرید امن از طریق فروشگاه اینترنتی سهند ابزار را تضمین می کند. شما می توانید پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه فاکتوردریافت نمایید.
  • علاوه بر تهران اگر در شهر هایی که سهند ابزار نمایندگی دارد تصمیم به خرید دارید، می توانید به صورت حضوری به مراکز نمایندگی سهند ابزار مراجعه نمایید و یا در صورت سفارش تلفنی پس از تحویل و رویت بار در محل هزینه را پرداخت نمایید.
  • در صورتی که تعداد سفارش شما بیش از 5 عدد است با فروشگاه مرکزی به شماره 02133751000 تماس بگیرید.

توضیحات تکمیلی

مشخصات ریل شاسی

شرکت سازنده شاسی

مشخصات پایه های شاسی

مشخصات کالسکه

نام الکتروموتور

کشور سازنده الکتروموتور

شرکت سازنده

,

کشور سازنده گیربکس

کشور سازنده

توان

حداکثر جریان مجاز

قدرت

ضریب تبدیل گیربکس

نوع سیم بکسل

جنس دنده گیربکس

حداکثر جریان مجاز ورودی

نوع فاز

جنس بدنه

نوع کلید

جنس بدنه گیربکس

فرکانس کاری

طول سیم بکسل

R.P.M

ظرفیت قرقره

کلاس عایقی

درجه حفاظتی IP

دیدگاه کاربران
افزودن نظر جدید
هنوز هیچ بررسی وجود ندارد.
لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:
  • فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید.
  • نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید.
  • بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید.
  • به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

0 امتیاز
از 0 نقد و بررسی کاربران
0
0
0
0
0
با نوشتن نظرات، دیگران را برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.